Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 19:40:41

Прилуки: рекомендувати суб’єктам господарської діяльності міста закрити торгові та розважальні заклади, окрім продуктових магазинів та аптек

17.03.2020   09:58Агенцiя

16 березня під керівництвом міського голови Прилук Ольги Попенко відбулося засідання міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У ході засідання міський голова запропонувала відпрацювати алгоритм заходів у місті. Заслухали завідувача відділенням організації епідеміологічних досліджень Прилуцького міськрайонного відділу державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Олександра Олексенка, який повідомив, що на сьогоднішній день в Україні за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ отримано 5 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (4) та Житомирська (один летальний випадок) області. З початку року Центр громадського здоров'я отримав 94 підозри на коронавірусну інфекцію. 80 підозр не підтвердилися, ще 9 досліджуються.

Комісія, зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні, вирішила у місті Прилуки посилити дезінфекційні заходи у громадському транспорті, а саме: дезінфекція транспорту після кожного маршруту.

Рекомендувати керівникам суб’єктів господарської діяльності взяти під особистий контроль питання повернення із-за кордонних поїздок підлеглих, зобов’язавши останніх повідомляти сімейного лікаря про свою подорож за кордон; рекомендувати зміну графіка відпусток працівникам, які повернулися із-за кордону, з метою їх соціального дистанціювання.

Рекомендувати суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють надання послуг у сфері громадського харчування, керівникам ринків призупинити свою діяльність на час дії карантину в Україні, рекомендувати закриття торгових та розважальних закладів, окрім продуктових магазинів та аптек.

Управлінню житлово-комунального господарства міської ради рекомендувати керівникам комунальних підприємств на час дії загальноукраїнських обмежувальних заходів (карантину) організувати роботу абонентських служб у телефонному режимі.

Засобам масової інформації висвітлювати та інформувати населення щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Із 12 березня в Україні запроваджено тритижневий карантин у навчальних закладах та низка інших заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

У місті Прилуки на час карантину призупинені заняття у закладах освіти, культури та спорту. Скасовані загальномасові заходи у закладах, установах та організаціях.

Шановні прилучани!

Інформуємо вас, що за даними лікарів, вірус в повітрі не передається, зараження здійснюється через безпосередній контакт з хворими. Тому рекомендується, по-перше, не панікувати, дотримуватися гігієнічних норм поведінки: часто мити руки з милом (не менше 20-30 секунд) або ж обробляти антисептичними засобами (не менше 30 мл).

Роботодавців просимо з розумінням поставитися до ситуації, що виникла та піти на зустріч працівникам, у яких є діти.

Наголошуємо, що у Прилуках жодного хворого на коронавірус не виявлено.

Звертаємось з проханням зберігати спокій, дотримуватись правил особистої гігієни, провітрювати приміщення, робити вологе прибирання, уникати великого скупчення людей та слідкувати за офіційною інформацією!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини