На Куликівщині поліція встановила зловмисника, який викрав три кілометри кабелю
Сектор реагування патрульної поліції та дільничні офіцери Куликівського відділення поліції встановили групу осіб, яка упродовж декількох місяців систематично викрадала кабель різних видів.
Як встановили правоохоронці, зловмисники пересувалися на автомобілі «ВАЗ-2101», в багажнику якого під час слідчих дій поліція і виявила знаряддя злочинів та частину викраденого кабелю.
Своїми діями чоловіки призвели до знищення понад трьох кілометрів кабелю ліній електропередач та телефонного зв'язку. Лиходії надали правдиві свідчення. Поліція перевіряє чоловіків на причетність до скоєння інших злочинів.
Інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України.
Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, карається арештом на строк від трьох до шести місяців, обмеженням або позбавленням волі на строк до п'яти років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.