СБУ провела контрдиверсійні командно-штабні навчання
Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області провела планові контрдиверсійні командно-штабні навчання.

Заходи відбулись на базі одного з об’єктів критичної транспортної інфраструктури регіону.
У навчаннях взяли участь підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії, поліції, Держприкордонслужби, представники органів державної влади і місцевого самоврядування.
Учасники тренувань виконали комплекс заходів із пошуку та протидії умовним диверсійним групам. Також підрозділи відпрацювали алгоритм дій щодо виявлення та знешкодження безпілотних літальних апаратів.
Після завершення навчань Координаційна група детально проаналізувала ефективність виконання поставлених завдань та стан захищеності й безпеки стратегічного об’єкта.
Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.