Через борг по аліментах мешканець Чернігівщини не зміг влаштуватися охоронцем
Фахівці юстиції за небажання піклуватися про власну родину та належним чином виконувати рішення суду внесли мешканцяБобровицького району до Єдиного реєстру боржників, обмежили у деяких правах, а також арештували його майно та банківські рахунки.
Так, чоловік черезподібні примусові заходи, викликані накопиченням боргу по аліментах у розмірі понад 47 тисяч гривень, не зміг отримати бажану роботу.
Втративши право на користування зброєю, містянин опинився у край невигідному становищі, оскільки тепер він не міг працевлаштуватися охоронцем.
«Громадянин не відмовився від мрії отримати бажану посаду, тому й погасив у повному обсязі борг, а разом з тим сплатив 14 тисяч гривень штрафу та майже 5 тисяч гривень виконавчого збору, що передбачено чинним законодавством.Подібні труднощі та зайві витрати навчили батька вчасно піклуватися про свого сина, який завдяки державним виконавцям зміг захистити особисті економічні права», - розповіла Ірина Свистун, очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), до складу якого увійшла Полтавська, Сумська та Чернігівська області.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.