Прокуратура області вимагає переглянути вирок у справі про подвійне вбивство
Перший заступник прокурора області звернувся до Чернігівського апеляційного суду зі скаргою на вирок Деснянського районного суду м. Чернігова, яким двох осіб засуджено за вбивство подружжя з міста Києва, вчинене з корисливих мотивів.
Прокурор вважає, що вирок підлягає скасуванню, окрім іншого у зв’язку з невідповідністю призначених покарань тяжкості кримінальних правопорушень та особам обвинувачених внаслідок м’якості.
У своїй апеляційній скарзі він зазначає, що судом не повною мірою враховано безжальне та холоднокровне позбавлення обвинуваченими життя людей, які їм довірилися та сподівалися на допомогу у вирішенні особистих проблем. Вчиняючи цей злочин, свої корисливі бажання вони протиставили найвищій цінності – людському життю.
Прокурор вимагає засудити чоловіка до довічного позбавлення волі, його спільницю – до 15 років позбавлення волі.
Наразі за апеляційною скаргою судом відкрито провадження.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression