Представниці прекрасної статі в складі населення Чернігівської області мають чисельну перевагу
Представниці прекрасної статі в складі населення Чернігівської області мають чисельну перевагу – 543,6 тис., або 55%. А середній вік їх складає 47 років.
Сучасна жінка прагне задовольнити потреби в самореалізації та активна на ринку праці: на підприємствах, в організаціях та установах області у 2019 р. працювало 98 тис. жінок, це 55% від загальної кількості штатних працівників.
При всій важливій ролі жінок у суспільстві та економіці, головним їх призначенням є створення сім’ї та продовження роду. У 2019 році зареєстрували шлюб понад 5 тис. жительок Чернігівщини, з яких третина – одружилися повторно.
Середній вік нареченої при вступі до шлюбу становив 31 рік. За цей же період понад 6 тис. жінок стали мамами, серед них 39% – народили другу, а 16% – третю та більше дитину.
Жінки витриваліші за чоловіків і живуть у середньому на 11 років довше.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.