Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 21:31:32

Поліцейські за кілька годин розшукали викрадений автомобіль

04.03.2020   08:23Агенцiя

Завдяки злагодженій роботі різних підрозділів поліції вдалося оперативно затримати злочинця, який підозрюється у зухвалій крадіжці автомобіля.

Вранці 3 березня до поліції звернувся чернігівець, який повідомив, що зник його ВАЗ-2109 червоного кольору. Власник припаркував автівку на ніч біля свого будинку, а вже на ранок легковик зник.

Орієнтування на автівку розіслали всім поліцейським Чернігівщини. Буквально за кілька годин дільничний офіцер поліції Микола Насінник помітив вкрадений ВАЗ на одній з вулиць Чернігова. Номери автівки збігалися із зазначеними в орієнтуванні, тож дільничний повідомив про це оперативників.

Поліцейські на службовому автомобілі наздогнали зловмисника на вкраденому ВАЗі та зупинили його на проспекті Миру. В той же час туди прибули екіпажі патрульної поліції, які також отримали інформацію про крадіжку. Паралельно рух викраденого транспорту відслідковувався за допомогою камер відеоспостереження системи «Безпечне місто».

Раніше судимого 33-річного чернігівця, що підозрюється у злочині, правоохоронці затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Максимальна санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Тривають слідчі дії.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини