В області з нелегального обігу вилучено алкогольну продукцію та обладнання майже на 700 тисяч гривень
Засідання міжвідомчої регіональної робочої групи щодо вжиття заходів з протидії нелегальному обігу алкогольної продукції в Чернігівській області провів заступник голови ОДА Олександр Савченко.
Починаючи із 17 лютого, в області працюють чотири оперативні групи у складі фахівців структурних підрозділів фіскальної та податкової служб, Служби безпеки України та Нацполіції. За цей час перевірені 37 об’єктів, з яких у восьми виявлені порушення законодавства. У результаті з незаконного обігу вилучено спирту, алкогольних напоїв та обладнання на загальну суму близько 700 тисяч гривень. Тривають слідчі дії.
Робота у даному напрямі продовжується. Облдержадміністрація розраховує на небайдужість та активність жителів області і звертається з проханням оперативно повідомляти про виявлені факти нелегального виробництва та обігу алкогольних напоїв. Нагадаємо: інформацію можна надати за телефоном 102 або на «гарячу лінію» Департаменту агропромислового розвитку ОДА: (0462) 77-89-37.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.