Піротехніки ДСНС знищили 36 одиниць боєприпасів часів минулих війн
Упродовж вихідних 22-23 лютого групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено 36 одиниць вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.
Так, 22-го лютого о 15:10 знищено 31 мінометну міну калібром 50 мм. Місцеві мешканці випадково натрапили на 21 небезпечний предмет під час відпочинку в лісі поблизу с. Мрин Носівського району.
Фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області, які прибули на місце пригоди обстежили територію та додатково виявили ще 10 аналогічних вибухонебезпечних предметів. Всі боєприпаси були вивезені спецавтомобілем та знищені.
Того ж дня о 10:23 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення від місцевих жителів про те, що у рівчаку неподалік житлових будинків у с. Голубів було виявлено предмети, схожі за ознаками на вибухонебезпечні. 23 лютого фахівці ДСНС, які прибули на місце події встановили, що це 5 артилерійських снарядів калібром 45 мм. Під час додаткового обстеження території сапери інших боєприпасів не виявили. Артилерійські снаряди вивезли у безпечне місце за межами населеного пункту та об 11:30 знищили.
В обох випадках місця виявлення небезпечних предметів охоронялися співробітниками Національної поліції.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.