Чернігівські рятувальники деблокували з понівеченого у ДТП автомобіля загиблого водія
21 лютого о 08:02 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що трапилась біля с. Новоселівка Чернігівського району на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Грем`яч.
В результаті зіткнення автомобіля "Volkswagen Passat" з рейсовим автобусом ПАЗ сполученням "Чернігів-Гусавка", загинув водій легковика. Троє пасажирів та водій автобусу не постраждали.
Для проведення невідкладних робіт та деблокування загиблого водія залучалися рятувальники 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Чернігів на автоцистерні та спеціальній аварійно-рятувальній машині "САРМ-Л".
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.
Учениця з Коропа здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології 10:36
Успіхи чернігівських школярів на всеукраїнському рівні вкотре доводять, що наполегливість допомагає долати будь-які виклики.
Масштабне оновлення тепломереж: водіїв попереджають про перекриття на вулиці Коцюбинського 09:49
Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» переходить до наступного етапу великого проєкту «Реконструкція трубопроводів централізованої системи теплопостачання комунального підприємства «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради».