Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 05:02:01

В Чернігівській виправній колонії № 44 – дитяче свято

17.09.2012   16:31Агенцiя

Такої видовищної театралізованої вистави просто неба, діти ще не бачили. Тільки-но вийшли з приміщення на прогулянковий майданчик – вже опинились у казковій країні.

Влаштувати дітям ось таке свято запропонували самі засуджені жінки, - розповідає начальник Будинку дитини при Чернігівській виправній колонії Олена Самовська, - темою вибрали театралізовану постановку двох найулюбленіших казок «Теремок» та «Бременські музиканти».

Для малюків театр – це веселі мандрівки, ігри, дослідження, а для мам, які перебувають в місцях позбавлення волі – ретельно спланована, кропітка праця, спрямована на виховання своїх дітей. Саме тому в колонії радіють таким святам, особливо, коли ініціативу проявляють самі засуджені. Вони самостійно весь час репетирували, шили костюми, обирали казки для постановки, а це вже точно шлях до виправлення й турботи про своє життя й життя своєї дитини.

Діти були і глядачами, і артистами, і героями казок. А в подарунок кожному – призи та солодощі, якими пригощали всіх без виключення. А мами, які влаштували таке свято, за власною ініціативою, отримали від адміністрації установи приємні сюрпризи у вигляді косметики.

«Найбільше свят очікують, звичайно, дітлахи. Для них це, насамперед, очікування дива, подарунків та гарних емоцій. Хороший настрій потрібен усім, а тим, хто перебуває в даному закладі – найбільше. Тому нашим основним завданням було подарувати цим дітям гарний святковий настрій. Вважаю, що це нам вдалося. Ми навіть не очікували, що дітлахи настільки емоційно сприймуть виступ своїх мам. Варто було бачити, як сяють їхні очі, а на обличчях з’являються щирі веселі посмішки. Це, вважаю, найголовніша винагорода для мам», – зазначила начальник Будинку дитини при Чернігівській виправній колонії № 44.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини