Городнянський район: надзвичайники врятували чоловіка, який провалився під тонку кригу річки Чибриж
16 лютого о 22:31 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що у районному центрі Городня на відстані понад 10 м від берега провалився під тонку кригу річки Чибриж 42-річний місцевий житель.
Чоловік намагався скоротити шлях через водойму й опинився у льодяній воді та почав кликати на допомогу. Його почули перехожі й намагалися допомогти, однак ситуацію ускладнювали крихкий лід і темна пора доби, тож люди викликали рятувальників.
Оперативно на місце події прибуло відділення 4-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Городня У ДСНС України у Чернігівській області.
Поповзом по льоду надзвичайники дісталися до чоловіка, який щосили тримався за кригу та за допомогою рятувального круга й рятувальної мотузки транспортували його до берега. З діагнозом "переохолодження" постраждалого каретою швидкої медичної допомоги було госпіталізовано до реанімаційного відділення Городнянської центральної районної лікарні.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.