Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 00:22:05

Прокуратурою виявлені "приховані" від обліку кримінальні правопорушення

17.02.2020   08:26Агенцiя

Прилуцькою місцевою прокуратурою та її відділами щомісячно здійснюються перевірки додержання вимог законодавства при прийманні, реєстрації, розгляді та вирішенні заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, своєчасності внесення щодо них відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Так, протягом січня - грудня 2019 року за результатами проведених перевірок виявлено та внесено до ЄРДР 101 відомостей про кримінальні правопорушення, які містилися в повідомленнях громадян та були розглянуті Прилуцьким відділом поліції та його відділеннями згідно Закону України «Про звернення громадян».

За результатами досудового розслідування даних кримінальних проваджень у 8 завершено досудове розслідування з направленням обвинувальних актів до суду за результатами розгляду яких у 7 постановлені обвинувальні вироки.

На виявлені порушення Прилуцькою місцевою прокуратурою внесено вимогу керівництву Прилуцького ВП ГУН в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини