На водіїв-порушників досі не знайшлося управи
Через село Красне пролягає дорога на Суми та Харків, по якій водії фур полюбляють зрізати шлях
На Чернігівщині ціле село стало заручником важезних вантажівок. У місцевих будинках відвалюється цегла, тріщать фундаменти і стіни. А замість нічної тиші у селищі – постійний гуркіт.
Фури курсують тут незаконно – вантажівкам, важчим за 20 тонн, проїзд сюди заборонений. Але й досі на водіїв-порушників не знайшлося управи.
Місцева жителька Олександра Опанасенко розповіла, що у власній хаті почувається, як у потязі. Коли торохтять шибки – незрозуміло, чи то злодій пробрався, чи вантажівка проїхала.
“На ліжку лежать не можна – трясе та підкидає так, оце як проїде машина так все тріпає. І шибки бряжчать і вікна відчиняються”, – пожалілася Олександра.
Свою хатину пані Олександра та її чоловік зводили власноруч. Будинок простояв півстоліття, а зараз стрімко руйнується. Дав тріщину і сарай.
Тріщать будинки більш ніж у сотні селян. Через Красне Бахмацького району пролягає дорога на Суми та Харків. На вантажівки вона не розрахована, але тут шлях коротший, тому водії й ігнорують заборонні знаки.
Вагове обмеження тут поставили рік тому, кажуть в Чернігівській обласній ДАІ. Бо в селі ще й міст аварійний.
“Постійні пости на дорогах державного значення, а ця регіональна. Ми періодично направляємо туди інспекторів, складаємо протоколи”, – повідомив керівник ДАІ в Чернігівській області Олександр Єршов.
За день один патрульний наряд складає близько десяти протоколів, кажуть в обласній ДАІ. Тому ваговози-порушники їздять тут переважно вночі.
На дорозі між асфальтними плитами не просто щілини – ями. Ремонту тут не було майже десять років. І чи хоча б планується – невідомо. Керівник облавтодору Анатолій Кутузов часу на зустріч із журналістами не має.
Селяни бідкаються, якщо дорогу не залатають, змушені будуть перекривати її власними тілами. Іншого способу вберегтися від руйнівних вантажівок їм не залишають.
http://tsn.ua/ukrayina/na-chernigivschini-cherez-vantazhivki-ruynuyetsya-cile-selo.html
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.