Андрій Прокопенко про перспективи розвитку Ніжинського аеропорту
Голова ОДА Андрій Прокопенко 14 лютого відвідав Ніжинський аеродром, місце базування Спеціального авіаційного загону Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Андрій Прокопенко ознайомився з перспективами розвитку Ніжинського аеродрому для використання цивільною авіацією, зокрема, вантажною. Вивчаються варіанти щодо можливості створення потужного авіаційного вантажного хабу.
Літна смуга довжиною 3 000 метрів, підтримується в належному стані і на сьогодні відповідає всім стандартам. З Ніжинського летовища в небо підіймався і один з найбільших літаків в світі - Ан-124 «Руслан».
Україна в 1991 році мала 50 цивільних аеропортів, сьогодні - вдвічі менше.
- Як відзначають експерти, нині є великий запит на відновлення вантажних аеропортів. Авіацію можна та необхідно використовувати не лише для перевезення людей, а й для транспортування вантажів. Особливо важливо це для товарів, що псуються (ліки, квіти, рослини, фрукти тощо) та товарів високої доданої вартості (електроніка). В нагоді стануть інтермодальні перевезення: міжнародний вантажний аеропорт на перетині автомобільних та залізничних шляхів.
Керівник ОДА також зазначив, що одним з нагальних завдань є збереження залізничної гілки до аеропорту, яку «Укрзалізниця» хоче закрити.
Зараз поставлена амбітна ціль - будівництво нового корпусу де розміщуватиметься сервісний центр AIRBUS. Після довгих обговорень вирішили реалізувати проєкт саме у Ніжині.
За словами командира спеціального загону Івана Коробка, тепер у нас в області може з`явитися справжній авіаремонтний завод європейських гелікоптерів. Наразі передпроєктні роботи вже зроблені, проходять стадію замовлення проєкту.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.
Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression