Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 14:46:05

Жінка підозрюється у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю

14.02.2020   09:30Агенцiя

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури слідчим відділом Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисне заподіяння потерпілому тяжкого тілесного ушкодження).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 11.02.2020 близько третьої години ночі, підозрювана, знаходячись у власному будинку в селі Лукашівка, Чернігівського району та області, в ході сварки, нанесла співмешканцю удар ножем в область грудної клітки, спричинивши йому тяжкі тілесні ушкодження.

В подальшому, підозрювана залишилась біля пораненого чоловіка та викликала швидку. Того ж дня її затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Наразі підозрюваній обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із застосуванням електронних засобів контролю.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

 Довідково: санкція ч. 1 ст. 121 КК України передбачає безальтернативне покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років.

 За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині браконьєр за допомогою остей незаконно наловив риби на понад 113 тис.грн 12:32

Другого вересня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Ніжинського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівщину відвідав новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс 12:15

Учора в області вперше з візитом — новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс. На зустрічі з начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, яка відбулась на Ніжинщині, говорили про результати співпраці, потреби та майбутні плани.

Борзнянська лікарня отримала сучасне обладнання 09:38

Борзнянська ЦРЛ отримала нове медичне обладнання – пересувну рентген-систему.

На Чернігівщині внаслідок російських атак пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 09:36

В ніч на 3 вересня росіяни атакували безпілотниками населені пункти Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме:3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини