У січні платникам Чернігівщини відшкодовано 77 мільйонів гривень ПДВ
Протягом січня 2020 року Головним управлінням ДПС у Чернігівській області проведено камеральні перевірки 125 суб’єктів господарювання-юридичних осіб щодо визначення достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ.
У січні платники заявили до відшкодування з бюджету 59,8 млн грн, що на 31,6 млн грн менше, ніж у відповідному періоді минулого року (91,4 млн грн). Відшкодовано 77 млн грн, що на 69 млн грн менше відповідного періоду 2019 року (146 млн грн).
За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 15 млн гривень.
Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська дзюдоїстка Анна Казакова здобула бронзу на етапі Відкритого Кубка Європи в Італії 10:39
У Конельяно (Італія) триває черговий етап Відкритого Кубка Європи з дзюдо, в якому беруть участь майже 350 спортсменів із 38 країн.
Чернігівська легкоатлетка Ганна Жмурко у складі збірної України виборола «срібло» на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу в Румунії 10:37
Фінішував чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу, що проходив у Бейле-Фелікс (Румунія).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
10 листопада: цей день в Україні і світі 10:32
День 1356 Російська агресія - Day 1356 Russian aggression
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.