Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 23:34:33

При погодженні режимів нічної роботи закладів Чернігова - загальні правила для всіх

08.02.2020   10:25Агенцiя

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 6 лютого своїм рішенням встановив режим нічної роботи ще 41 об’єкту торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у Чернігові.

Погодження режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, які мають намір працювати з 22-00 години до 08-00 години, передбачене Правилами благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м.Чернігова, нова редакція яких діє з 2 січня. Їх діяльність у нічний час без погодження з органом місцевого самоврядування забороняється.

- Щоб ніхто не звинувачував ні виконком, ні міську владу в заангажованості, у нас однаковий підхід до всіх закладів. Роботу тих, що працюють у житлових будниках, ми обмежуємо до 23-00. А якщо  в подальшому будуть скарги мешканців, які в цьому будинку проживають, то готові повернутися і переглянути це питання та зробити до 22-00. По об’єктах, які розташовані в окремих нежитлових будівлях, ми робимо так, як звертаються суб’єкти господарювання, але також при умові: якщо будуть скарги мешканців, патрульної поліції чи муніципальної варти на те, що власники не контролюють ситуацію і відбуваються порушення, ми готові переглядати і знижувати час спочатку до 24-00, а далі дивитись по ситуації, - так заступник міського голови Олександр Ломако роз'яснив позицію міської влади в цьому питанні.

Порядок погодження наступний. Відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2016 № 274, режим роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у Чернігові в нічний час встановлюється рішенням виконавчого комітету міської ради за попереднім розглядом комісією з організації роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг на підставі заяви, поданої в Центр надання адміністративних послуг Чернігівської міської ради.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини