Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 11:47:02

В області системно перевіряється законність роботи автозаправних станцій

06.02.2020   10:31Агенцiя

Щотижневе засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території області відбулося 5 лютого.

Представники правоохоронних органів повідомили, що за останній тиждень перевірено 13 АЗС, діяльність однієї припинено. Відпрацьовуються всі автозаправні станції згідно з переліком, наданим Нафтогазовою асоціацією України.

Усього з кінця грудня минулого року на Чернігівщині перевірено 121 автозаправку. Припинено діяльність 15. Адміністративні провадження відкриті по 9 об’єктах, кримінальні – по 17. При цьому добровільно демонтовано 12 об’єктів, примусово – 3. З незаконного обігу вилучено 2 тисячі тонн пально-мастильних матеріалів вартістю майже 5,5 мільйона гривень, обладнання – на суму 3,25 мільйона гривень.

При перевірках враховується як законність експлуатації автозаправних станцій, так і дотримання на них норм протипожежної безпеки, щоб запобігти загрозі і життю людей у разі порушення цих норм.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Резервне живлення забезпечує безперебійну роботу ключових світлофорів Чернігова під час відключень електроенергії 11:42

В умовах погодинних відключень електроенергії у Чернігові продовжують працювати світлофорні об'єкти на ключових перехрестях та вулицях міста.

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому 11:20

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції розшукали та затримали жінку, яка під час сварки завдала ножового поранення 40-річному прилучанину. Потерпілого госпіталізовано до лікарні, а зловмисницю поміщено до ізолятору тимчасового тримання.

Як зберегти своє ментальне здоров’я тим, хто щодня дбає про інших: медикам Чернігівської ЦРЛ презентували обласну галерею сили теплих дій «Дотики підтримки» 10:35

Днями, з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я, для фахівців Чернігівської центральної районної лікарні відбувся тематичний захід – нетворкінг з презентацією обласної галереї сили теплих дій «Дотики підтримки».

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у наркоторгівлі 10:21

Співробітники відділу кримінальної поліції та слідчі Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту психотропної речовини, до яких причетна 39-річна місцева мешканка.

«Дотики підтримки»: нетворкінг для фахівців з супроводу ветеранів до Всесвітнього дня ментального здоров'я 09:57

Підтримати тих, хто допомагає іншим – у Чернігові до Всесвітнього дня ментального здоров’я організували зустріч для фахівців, які надають всебічну підтримку ветеранам і демобілізованим особам.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини