Козелецький район: вогнеборці ліквідували пожежу адміністративного приміщення і торгівельного залу магазину непродовольчих товарів
2 лютого о 03:35 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про пожежу будівлі Остерського споживчого товариства, що у м. Остер по вул. Богдана Хмельницького, 77.
Пожежу виявили громадяни із сусідніх будинків, викликали рятувальників та до їх приїзду намагалися врятувати документацію, товарно-матеріальні цінності, а також приборкати полум'я за допомогою підручних засобів пожежогасіння.
За викликом на місце події оперативно прибули два відділення 7-го Державного пожежно-рятувального посту м. Остер та черговий караул 5-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Козелець. Крім того, вогнеборці залучили пожежну команду військової частини А0665 смт. Десна.
На той момент відбувалося інтенсивне горіння в середині закладу та покрівлі будівлі на площі майже 300 кв.м. Також вогонь перекинувся на вантажний автомобіль ГАЗ-53, що знаходився поруч з будівлею.
Спільними діями підрозділів пожежу о 04:30 було локалізовано, а о 09:02 остаточно ліквідовано. Вогнеборці не допустили розповсюдженню вогню на поруч розташовані житлові будинки та споруди різного призначення.
Ймовірною причиною виникнення пожежі послужив підпал.
Вогнем знищено покрівлю на площі 300 кв.м та перекриття на площі 150 кв.м над адміністративними приміщеннями і торгівельним залом магазину, пошкоджено облицювання стін, товарно-матеріальні цінності та окремі конструктивні елементи кабіни автомобіля ГАЗ-53.
Загалом до ліквідації пожежі залучалося 19 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки.
На місці події працювала мобільно-оперативна група Управління ДСНС України у Чернігівській області.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression