Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 листопада, 03:04:00

Якісний сервіс та своєчасність виплат - незмінні пріоритети Пенсійного фонду в області

03.02.2020   12:45Агенцiя

Минулого тижня у Чернігові відбулося розширене засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду в області. Його учасники підбили підсумки роботи 2019 року та окреслили основні завдання на поточний.

У заході взяла участь заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко.

Начальник Головного управління Пенсійного фонду в області Юрій Юрченко поінформував, що минулого року в області забезпечено стабільне фінансування та виплату пенсій понад 330 тисячам пенсіонерів. Проведені 51,6 тисячі поточних перерахунків за зверненнями громадян, встановлені 246 пенсій за особливі заслуги перед Україною. Крім того, автоматично перераховані пенсії відповідно до законодавчих змін.

На Чернігівщині середній розмір пенсії на початок цього року склав 2764 гривні – на 17 % більше проти аналогічного періоду 2019-го.

У звітному періоді велася робота щодо покращення умов обслуговування клієнтів. Так, проведені заплановані ремонти у 12 сервісних центрах області. До того ж, створені 34 віддалені робочі місця, на яких спеціалісти працюють через систему Інтернет.

Очільник пенсійної служби області підкреслив: основні пріоритети діяльності на 2020 рік — якісний сервіс, ефективне адміністрування, прозоре та відповідальне здійснення виплат.

— Якість та доступність послуг населенню, наповнення бюджету Фонду, легалізація заробітної плати — далеко не повний перелік завдань, що стоять перед нашими працівниками у 2020 році. І виконати їх можливо лише за умови, що кожен фахівець на своєму робочому місці працюватиме на результат, — підсумувала Ірина Ковпашко.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини