Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 березня, 23:18:39

На кордоні знову виявили наркотики

30.01.2020   07:56Агенцiя

Протягом останньої доби, в пунктах пропуску через державний кордон прикордонні наряди двічі виявляли та вилучали наркотичні речовини.

Обидва випадки сталися в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка».

Спочатку, при оформленні на виїзд з України мікроавтобусу «Mersedes», 26-річний громадянин України добровільно заявив про наявність у нього марихуани.

Слова чоловіка підтвердила і службова собака, яка спрацювала на пачку цигарок, в якій виявлено 4 грами рослинної речовини, попередньо марихуани.

У другому випадку, при оформленні на виїзд з України  мікроавтобусу «Mersedes», у кишені куртки 40-річного громадянина України, виявлено пакунок з фольги, в якому знаходились 1 грам рослинної речовини, попередньо марихуани та 1 грам порошкоподібної речовини рожевого кольору, попередньо амфетаміном.

Про виявлення ознак кримінальних правопорушень повідомлялися правоохоронні органи.

Прес-служба прикордонного загону

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.