Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 34 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій
Упродовж минулого тижня з 20 по 27 січня щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу, 61 одиниця основної та спеціальної техніки.
Вогнеборці ліквідували 24 пожежі, 21 з яких виникла в житловому секторі громадян, 3 на об'єктах різних форм власності. Нажаль, у вогні загинуло 3 особи.
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено у встановленому порядку 4 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн, зокрема 2 авіаційні бомби ФАБ-100, ручну гранату РГД-33 та реактивну міну калібром 158,5 мм.
Крім того, підрозділи Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 7 разів залучалися до надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.