Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 17:45:18

Відбулося засідання чергової 66 сесії Ніжинської міської ради

24.01.2020   10:46Агенцiя

23 cічня у великій залі міськвиконкому відбулась чергова 66 сесія Ніжинської міської ради VII скликання під головуванням міського голови Анатолія Ліника.

На засіданні зареєструвались 27 депутатів. На розгляд сесії винесено 42 питання.

На початку засідання було представлено новообраного депутата міської ради Заверткіна Анатолія Анатолійовича. Відповідно до пункту 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» (дострокове припинення повноважень депутата Ніжинської міської ради VII скликання Рожок С. В. відповідно до рішення міської ради №33-65/2019 від 24 грудня 2019 р. на  підставі її заяви), а також постанови Ніжинської міської виборчої комісії Чернігівської області №1 від 20 січня 2020 р. (реєстрація депутатом  Ніжинської міської ради VII скликання Заверткіна А. А.). У зв’язку з чим зі складу постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, інвестиційного розвитку міста та децентралізації пропонується виключити Рожок С. В., водночас включивши до складу вище згаданої комісії Заверткіна А. А.

На засіданні депутатами міської ради було розглянуто та прийнято ряд рішень щодо земельних питань, оренди майна комунальної власності Ніжинської міської об'єднаної територіальної громади.

Завдяки плідній співпраці депутатів та попередньому обговоренню на профільних депутатських комісіях сесія завершила роботу, розглянувши всі питання порядку денного та прийнявши відповідні рішення. Деякі проекти були залишені на доопрацювання у зв’язку з рядом питань, які виникли під час розгляду.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини