Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 23:09:25

Чернігівська область: внаслідок пожеж загинуло 2 людини

14.09.2012   12:15

13 вересня о 08:30 у м. Новгород-Сіверський на пункт зв’язку 7-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних житлових будинку по вул. Зеленій.

На місце події оперативно прибув підрозділ МНС. О 09:23 пожежу ліквідовано. Вогнем пошкоджено 1,5 кв. м стіни та частину домашнього майна. В ході гасіння рятувальники виявили тіло 91-річного власника будинку. Причиною лиха стала залишена без нагляду увімкнена електроплитка.

14 вересня о 03:50 у Чернігові до Територіального управління МНС надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир приватного житлового будинку по вул. Сковороди, 10. Загоряння ліквідовано сусідами до прибуття підрозділу МНС. Вогнем пошкоджено диван та 2 кв. м підлоги. Причиною пожежі стало куріння у ліжку 77-річного господаря квартири. Від отруєння димом чоловік загинув.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини