Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 16:55:46

Вночі розкидали фальшиві газети, тупо замасковані під “Срібнянщину”

20.01.2020   08:29Агенцiя

У вихідних даних вказано адресу і телефон справжньої газети. Надрукований “день виходу” – 21 грудня 2019 року. З таємної друкарні її везли у наш район на санках без снігу майже місяць!.

Зміст єдиної на всю газету публікації, надрукованої в кольорі і на дорогому папері, один – земля.
 
Не просто прохання, а голос відчаю анонімних авторів: “не віддавайте землю в оренду СТОВ “Батьківщина””, яке платить найбільшу в районі орендну плату – 17 відсотків. Мета публікації – загітувати людей, віддати землю тим, хто платить менше, але уміє випускати такі чудові фальшиві кольорові газети. І між рядками прохання змилуватись над авторами фальшивки, самим здогадатись, кого вони представляють та бігти до них із своєю землею.

На авторів фальшивки ображатись не варто. Куди їм подітись там, у центральному офісі? Начальство давить – агітуйте, переконуйте, відробляйте свою зарплату. А як переконаєш, коли люди обирають більший відсоток?

Тільки навіщо випускати фальшивку? Хто заважає опублікувати вашу агітацію в законно зареєстрованих виданнях, чи законно випускати свою газету? Відповідь проста. За брехню, наклеп тоді доведеться відповідати. А так – випустив газету, розкидав по селах, і бігом в кущі, визирати, як люди відреагують.

Останнє розповсюдження фальшивої газети  “Срібнянщина” було у липні 2018 року. Перед тим -  напередодні місцевих виборів,  у жовтні 2017 року, по факту якого 28.10.2017 р. у Срібнянському відділенні поліції було зареєстроване повідомлення про  злочин (незаконний випуск фальшивої газети "Срібнянщина" та порушення виборчого законодавства). Винних, як і очікувалось, не знайшли. А безкарність надихає злочинців на нові “звершення”. Чого боятись авторам та підпільній друкарні, коли в державі, де йде війна, можна випускати фальшиві газети, не переймаючись про відповідальність?

http://sribne-gazeta.com.ua/news/2020-01-19-989?fbclid=IwAR3fbdXBhlfSOGSAx1q02xQo0PBFp_pg0MveTXgWE-Qg1U78RHYtkuvDt9U

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.