Особу затримано за напад на працівника поліції
Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 28 річний житель м.Прилуки, в приміщення Прилуцької ЦМЛ, де перебував у звязку з проведенням медичного огляду на стан спяніння, знаходячись у нетверезому стані, з метою перешкоджання виконання своїх обовязків з охорони громадського порядку працівником правоохоронного органу та заподіяння йому тілесних ушкоджень, металевою шпилькою від брелка для ключів, яку заздалегідь розклав з цією метою, наніс удар в ліву верхню частину шиї інспектора сектору реагування патрульної поліції Прилуцького ВП ГУНП в Чернігівській області який знаходився поряд з ним.
В результаті нанесення удару, працівник поліції отримав тілесні ушкодження у вигляді: колотої рани в області шиї зліва з помірною кровотечею з рани.
Одразу після вчинення злочину особу було затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.345 КК України про підозру у вчиненні якого йому вручено письмове повідомлення.
За мотивованим клопотанням СВ Прилуцького ВП ГУНП та Прилуцької місцевої прокуратури з урахуванням обгрунтованості підозри, особи підозрюваного Прилуцьким міськрайонним судом обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком на 60 діб.
Довідково:
Згідно ч.2 ст.345 КК України умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Останні новини Чернігівщини
Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32
В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».
7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48
З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.
За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22
За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.