"Зимова казка" для дітей Чернігівщини
Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, побували днями у «Зимовій казці» — на святі, організованому під патронатом голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка.
Біля головної ялинки області у Чернігівському музично-драматичному театрі юних гостей свята розважали улюблені казкові персонажі, проводили майстер класи педагоги та вихованці обласного Палацу дітей та юнацтва.
Перед початком нової театральної вистави дітей у глядацькій залі привітав заступник голови облдержадміністрації Андрій Подорван.
— Новий рік та Різдво – це завжди час для сюрпризів, цікавих розваг та очікування зустрічі з чимось дуже хорошим і незвичайним. Тож нехай кожен із вас у ці святкові дні загадає бажання і воно обов’язково здійсниться, — побажав заступник голови ОДА.
Усі учасники святкового заходу, а це діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО/ООС та з малозабезпечених чи багатодітних родин, діти інших соціально вразливих категорій, отримали солодкий подарунок.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.