Патрульні виявили громадянина, ймовірно причетного до крадіжки в супермаркеті
Удень напередодні Різдва на лінію «102» надійшла інформація про крадіжку від адміністрації одного із супермаркетів міста. На місце виїхав екіпаж патрульної поліції.
Прибувши за вказаною адресою, патрульні з’ясували, що під час перегляду відео з камер спостереження охорона торговельного закладу виявила невідомого чоловіка, який сховав під верхній одяг пляшку дорогого алкогольного напою та непомітно виніс її на вулицю. Вартість викраденого товару становила понад 300 гривень. На відео можна було розрізнити риси обличчя чоловіка та одяг, в який він був одягнений.
Під час спілкування та попереднього опитування працівників супермаркету щодо крадіжки поліцейські звернули увагу на громадянина, який, оминувши касові апарати, прямував до виходу. За одягом та статурою чоловік був дуже схожим на особу, що 2 години тому здійснила крадіжку алкоголю. Охоронці порядку зупинили громадянина.
Невідомим виявився 35-річний чернігівець. Під час поверхневої перевірки у особи під верхнім одягом виявили пляшку коньяку. Після перегляду камер відеонагляду виявилося, що за алкоголь чоловік не розраховувався на касі. Чернігівець зізнався, що не планував сплачувати за товар. Також він повідомив, що попередній випадок крадіжки, щодо якої і було повідомлення до поліції, також його рук справа. На повторну крадіжку чоловіка штовхнуло банальне бажання продовжити святкування та відсутність алкоголю.
Громадянин перебував у стані алкогольного сп’яніння. Факт підтвердився висновком лікаря-нарколога. На місці працювала слідчо-оперативна група.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.