Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 17:48:34

Рибпатрульні Чернігівщини протягом тижня викрили 41 порушення Правил рибальства

27.12.2019   11:39Агенцiя

За період з 19 по 26 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 41 порушення Правил рибальства. Так, складено три протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 29 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).

Крім цього, складено дев’ять актів виявлення безхазяйного майна, згідно з якими з водойм вилучено 51 кг риби та 54 од. сіток.

Всього у порушників вилучено 59 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 57 од. заборонених знарядь лову (сітки). Нараховано штрафів на загальну суму 1 860 грн. Збитки, завдані рибному господарству, склали 5 712 грн.

Для прикладу, 20 грудня під час проведення рибоохоронного рейду на водоймах Ріпкинського району викрито грубе порушення Правил рибальства. Двоє жителів с. Ріпки на р. Дніпро, поблизу с. Коробки виловлювали рибу за допомогою сітки зяберної (одностінної). В протизаконний спосіб порушники виловили 3 екз. ляща, загальною вагою 3 кг. Завдано збитків у розмірі 510 грн.

21 грудня на р. Остер, біля с. Пальчики Козелецького району двоє мешканців м. Вишневе Київської області, за допомогою сітки зяберної (одностінної) виловили 2 кг риби: плітка - 10 екз. та окунь 6 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 952 грн.

На правопорушників складені адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ передані до районних судів області для притягнення винних осіб до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 листопада діє заборона на лов риби на зимувальних ямах.

Протягом тижня державними інспекторами виявлено понад 20 правопорушників, які знехтували даною забороною. На них складено адміністративні протоколи за ч. 3 ст.  85 КУпАП. Розмір штрафу по даній статті складає від 34 до 170 грн на громадян та від 170 до 510 грн на посадових осіб.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.