На кордоні вилучили 18 кг червоної ікри
Днями, у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» реалізовано інформацію оперативно-розшукового підрозділу, про можливе провезення контрабандних товарів.
При огляді на в’їзд до України вантажного автомобіля «МАН» молдовської реєстрації, оглядовою групою спільно з інспектором митниці в боксі для інструменту під причепом, в пластиковій ємності з фарбою виявлено поліетиленовий пакет, в якому знаходилось 18 кг. червоної ікри.
Власником делікатесної контрабанди визнав себе водій автомобіля, 56-річний громадянин Молдови.
За порушення митних правил правопорушник притягнутий до адміністративної відповідальності, а ікра вилучена, повідомила прес-служба прикордонного загону.
Останні новини Чернігівщини
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.
Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47
До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36
Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.
12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28
12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.