Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 05:31:57

Оперативники Чернігівщини - серед найкращих з розшуку злочинців та безвісти зниклих громадян

12.09.2012   10:26

В останню декаду літа - з 20 по 30 серпня на території Чернігівської області проходила державна оперативно-профілактична спецоперація «Розшук». Метою якої було встановлення місця знаходження безвісти зниклих громадян та осіб, що переховуються від суду та слідства, а також ідентифікація не впізнаних трупів.

За підсумками операції Чернігівська область серед інших областей України має наступні результати:

- 6 місце - по встановленню осіб, що переховувались від правоохоронних органів (1 місце серед областей ІІ категорії - Миколаївська, Сумська, Черкаська, Чернігівська);

- 4 місце - по розшуку безвісти зниклих громадян ( 1-е місце серед областей ІІ категорії);

- 4 місце - по встановленню осіб невпізнанних трупів (2 місце серед областей ІІ категорії).

Що ж стосується конкретних показників, то протягом 10 діб міськрайвідділами УМВС України в Чернігівській області було встановлено місцезнаходження 40 злочинців, які переховувалися від правоохоронних органів, з яких - 15 за скоєння тяжких злочинів.

Розшукано 5 злочинців для інших УМВС України, їх затримали оперативники Бобровицького, Ріпкинського, Козелецького та Срібнянського райвідділів, а також Чернігівського міськвідділу.

Розшукано 2 злочинці для правоохоронців інших країн СНД: в Семенівському районі за незаконний перетин кордону, а в Чернігові за крадіжку.

Розподіл розшуканих злочинців за видами тяжких злочинів виглядає так:

розшукано дві особи, які знаходилися в розшуку минулих років за скоєння вбивств; встановлено місце знаходження п'яти чоловік, які обвинувачуються у завданні тяжких тілесних ушкоджень; знайдено одного ґвалтівника, 10 грабіжників та 8 осіб, що розшукувалися за скоєння розбійних нападів, а також три особи, обвинувачувані за ст. 286 Кримінального кодексу України «порушення правил безпеки дорожнього руху» - це ті особи, які зникли з місця скоєння ДТП.


Також було встановлено місцезнаходження 35 безвісти зниклих осіб, з яких 2, знаходилися  в розшуку ще з минулих років, один  безвісти зниклий, виявлений в Бахмацькому районі, розкушувався працівниками міліції іншої області України, а ще один безвісти зниклий - правоохоронцями однієї з країн СНД.

Загальна кількість розшуканих в період операції «Розшук» -  84 особи. Всі вони розшукані працівниками карного розшуку міськрайвідділів області.

Всього ж з початку року було розшукано 235 злочинців та встановлено особи 7 невпізнанних трупів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.