Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 травня, 03:23:18

Оперативники Чернігівщини - серед найкращих з розшуку злочинців та безвісти зниклих громадян

12.09.2012   10:26

В останню декаду літа - з 20 по 30 серпня на території Чернігівської області проходила державна оперативно-профілактична спецоперація «Розшук». Метою якої було встановлення місця знаходження безвісти зниклих громадян та осіб, що переховуються від суду та слідства, а також ідентифікація не впізнаних трупів.

За підсумками операції Чернігівська область серед інших областей України має наступні результати:

- 6 місце - по встановленню осіб, що переховувались від правоохоронних органів (1 місце серед областей ІІ категорії - Миколаївська, Сумська, Черкаська, Чернігівська);

- 4 місце - по розшуку безвісти зниклих громадян ( 1-е місце серед областей ІІ категорії);

- 4 місце - по встановленню осіб невпізнанних трупів (2 місце серед областей ІІ категорії).

Що ж стосується конкретних показників, то протягом 10 діб міськрайвідділами УМВС України в Чернігівській області було встановлено місцезнаходження 40 злочинців, які переховувалися від правоохоронних органів, з яких - 15 за скоєння тяжких злочинів.

Розшукано 5 злочинців для інших УМВС України, їх затримали оперативники Бобровицького, Ріпкинського, Козелецького та Срібнянського райвідділів, а також Чернігівського міськвідділу.

Розшукано 2 злочинці для правоохоронців інших країн СНД: в Семенівському районі за незаконний перетин кордону, а в Чернігові за крадіжку.

Розподіл розшуканих злочинців за видами тяжких злочинів виглядає так:

розшукано дві особи, які знаходилися в розшуку минулих років за скоєння вбивств; встановлено місце знаходження п'яти чоловік, які обвинувачуються у завданні тяжких тілесних ушкоджень; знайдено одного ґвалтівника, 10 грабіжників та 8 осіб, що розшукувалися за скоєння розбійних нападів, а також три особи, обвинувачувані за ст. 286 Кримінального кодексу України «порушення правил безпеки дорожнього руху» - це ті особи, які зникли з місця скоєння ДТП.


Також було встановлено місцезнаходження 35 безвісти зниклих осіб, з яких 2, знаходилися  в розшуку ще з минулих років, один  безвісти зниклий, виявлений в Бахмацькому районі, розкушувався працівниками міліції іншої області України, а ще один безвісти зниклий - правоохоронцями однієї з країн СНД.

Загальна кількість розшуканих в період операції «Розшук» -  84 особи. Всі вони розшукані працівниками карного розшуку міськрайвідділів області.

Всього ж з початку року було розшукано 235 злочинців та встановлено особи 7 невпізнанних трупів.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення роботи велопатрулів. Чернігівська міська рада має прийняти рішення про фінансування цього напрямку 15:45

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 29 травня було погоджено програму забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території Чернігова на 2023 рік.

РЛП "Ялівщина" звернувся до Чернігівської міськради для отримання дозволу на знесення аварійних дерев. Питання розглянуть на сесії 15:44

29 травня відбулося засідання погоджувальної ради. Представники депутатських фракцій Чернігівської міської ради ознайомилися з переліком питання, які сформують порядок денний пленарного засідання 32-ї позачергової сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що відбудеться першого червня. До цієї дати вони їх вивчатимуть в депутатських комісіях.

Безпека, робота психологічної служби та функціонування освітньої системи на усіх щаблях: Чернігівщину відвідав Оксен Лісовий 15:40

Вісім різних закладів освіти (садочок, школи, профтех, МАН) в області вчора відвідав Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. На деяких локаціях його супроводжував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України 15:11

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази на ще одного російського агента, який збирав розвіддані про оборону прикордонних районів Чернігівської області.

Всупереч  ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році?

Всупереч ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році? 15:01

Сплата штрафу за перевищення швидкості, неправильний маневр чи паркування є законодавчо визначеним покаранням. Проте відповідати за порушення правил дорожнього руху (ПДР), сплачуючи визначені грошові стягнення,поспішає далеко не кожен.