Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 06:38:07

Прокурор Чернігівської області представив колективу нового заступника

20.12.2019   12:02Агенцiя

Наказом Генерального прокурора від 18.12.2019 на посаду заступника прокурора Чернігівської області призначено радника юстиції Михайла Подоляка.

19 грудня прокурор Чернігівської області Андрій Парусов представив колективу нового заступника.

При цьому прокурор області відзначив, що тиждень для прокуратури видався багатим на події.

Новопризначеному заступнику очільник доручив організувати роботу на відповідальних напрямах прокурорської діяльності – забезпеченні представництва інтересів держави в суді та підтриманні обвинувачення.

У свою чергу Михайло Подоляк подякував керівнику за довіру та запевнив, що сумлінно виконуватиме поставлені перед прокуратурою завдання.

Довідково:
Подоляк Михайло Сергійович народився 8 травня 1984 року в м. Запоріжжя. Закінчив Національну юридичну академію України  ім. Я. Мудрого. В органах прокуратури працює з 2005 року. За цей час обіймав різні посади в органах прокуратури Запорізької та Полтавської областей, міста Києва, а також Генеральній прокуратурі України.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини