Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 листопада, 17:29:47

Судом розглянуто кримінальне провадження за фактом закінченого замаху на умисне вбивство

19.12.2019   08:26Агенцiя

У ході судового розгляду встановлено, що 20.03.2018, близько «13» год. «40» хв., обвинувачений, маючи не зняту та не погашену судимість за скоєння умисного вбивства, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись у квартирі одного з будинків по вул. Ушинського у м. Чернігові, в ході сварки наніс потерпілому один удар лезом ножа в область шиї, спричинивши тілесні ушкодження у вигляді колото-різаної рани шиї зліва, що призвела до масивної кровотечі.

Вважаючи, що спричинені тілесні ушкодження призведуть до бажаного наслідку у вигляді смерті потерпілого, обвинувачений залишив свою жертву помирати.

Однак, у зв’язку з тим, що ножем не було зачеплено життєво важливі органи та судини, а також у зв’язку із наданням своєчасної медичної допомоги, потерпілий залишився живим.

Прокурором суду надано беззаперечні докази вини обвинуваченого у вчиненні злочину. Разом з тим, враховуючи, що під час судового розгляду кримінального провадження чоловік захворів на хворобу, яка виключає його осудність, до останнього застосовано примусові заходи медичного характеру, інформує Чернігівська місцева прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини