Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 12:36:25

Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщина 27 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

16.12.2019   12:03Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 09 по 16 грудня щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу, 57 одиниць основної та спеціальної техніки.

Вогнеборці ліквідували 19 пожеж, 13 з яких виникли в житловому секторі громадян, 4 на транспорті та 2 інші. Під час пожеж дві людини загинуло.

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено 3 вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни, зокрема фугасну авіаційну бомбу ФАБ-50, артилерійський снаряд калібром 152 та мінометну міну калібром 82 мм.

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 5 разів залучалися до надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Успіх Чернігівських спортсменів на чемпіонаті України з бойового самбо 11:43

з 01 до 02 листопада у Києві проходив чемпіонат України з бойового самбо розділ "Лайт Ноу-Гі"(без курток,з обмеженням ударної техніки рук).

Реформа державного управління - регіональний діалог на Чернігівщині 11:12

У Чернігові відбулося обговорення актуальних питань розвитку системи місцевого управління в контексті реформи державного управління.

Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16

Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини