Обстановка на кордоні. Офіційно
Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.
На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.
Порушень державного кордону України не допущено, всі пункти пропуску працюють безперебійно, безпеку осіб, що перетинають державний кордон персоналом прикордонного загону забезпечено.
Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 6,4 тис. осіб та 1,7 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано збільшення кількості пропущених через державний кордон громадян та транспортних засобів на 19% та 6% відповідно.
Через державний кордон не пропущено 3 особи.
До адміністративної відповідальності за порушення законодавства України з прикордонних питань притягнуто 6 осіб, яких оштрафовано на 2295 гривень, інформує прес-служба прикордонного загону.
Останні новини Чернігівщини
Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.
Пропонувала купити неіснуючі автомобілі: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу серійної шахрайки 09:10
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо зловмисниці, яка ошукувала двох своїх знайомих, пропонуючи їм пригнати неіснуючі легкові автомобілі з-за кордону. Жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі.
В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39
Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.