Зустріч із головним редактором газети "День" Ларисою Івшиною в обласній раді
В конференц-залі обласної ради вчора проходила презентація книги «День вдячності» - нового творчого доробку потужної і професійної команди газети «День».
Перед цим голова обласної ради Ігор Вдовенко та заступник голови обласної ради Арсен Дідур мали змогу зустрітися та поспілкуватися із ідейною натхненницею цього оригінального проєкту, головною редакторкою авторитетної газети «День» Ларисою Івшиною.
Ігор Вдовенко привітав відому журналістку та її команду із виходом у світ чергової публікації, яка своєю оригінальністю і креативністю займе гідне місце серед інших видань авторства творчого тандему авторів газети «День».
Попри щільний графік візиту почесної гості співрозмовники встигли поговорити на безліч тем, торкнувшись проблеми важливості знання власної історії та її переосмислення для громадян, службовців і посадовців, гуманітарної політики, актуальної соціально-економічної та політичної ситуації в державі.
На думку Лариси Івшиної, потрібно сприяти книговиданню, всіляко підтримувати та популяризувати книгочитання, діяльність бібліотек та книгарень, аби не знищити нашу духовність та остаточно не втратити сучасне й прийдешнє покоління українців.
Авторка проєкту розповіла про нове видання, відзначивши, що книга має на меті допомогти українцям зрозуміти, як вибратися із тієї складної ситуації, що наразі склалась в державі і суспільстві.
За словами головної редакторки авторитетної газети «День», у планах колективу видання запуск ребредингу проєкту «Малі-великі міста України», де родзинкою можуть стати розповіді про Чернігівщину з її колоритними та самобутніми хуторами і селами.
На згадку про зустріч Лариса Івшина подарувала обласній раді книгу «День вдячності», а від представницького органу Чернігівщини автору презентували фотоальбом «Люблю тебе, Чернігово-Сіверська земле!» із мальовничими краєвидами і унікальними пам’ятками історії та архітектури Придесення, інформує Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.