Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 05:56:17

У Ніжинському управлінні провели День відкритих дверей

23.11.2019   10:41Агенцiя

Нещодавно, до Ніжинського управління ГУ ДПС у Чернігівській області завітали учні 10 класу Ніжинської ЗОШ № 10 на День відкритих дверей.

Перед присутніми виступила начальниця Ніжинської ДПІ Тетяна Антоненко. Вона зазначила, що одним із пріоритетних напрямків роботи податкової служби є покращення податкової культури в суспільстві, зокрема серед молоді, яка у майбутньому стане рушійною силою змін у нашому суспільстві.

Для школярів було організовано екскурсію в Центрі обслуговування платників Ніжинської ДПІ. Учням розповіли про сучасні нововведення та електронні сервіси ДПС, які значно полегшують роботу суб’єктів господарювання, ознайомили з принципами надання адміністративних послуг і консультацій платникам податків, процесом приймання податкової звітності. Крім теоретичної частини школярі побачили на практиці, як платники отримують ті чи інші адміністративні послуги, а також подають звітність.

Цікавою для відвідувачів стала інформація завідувачки сектору забезпечення роботи Антоніни Ізотової про основні права та обов’язки платників податків, про податки, які необхідно сплачувати. Які податки йдуть до Державної казни, а які наповнюють місцеві бюджети, та на які потреби вони спрямовуються.

Також, молодь поінформували про щорічну деклараційну кампанію, яку проводить ДПС України. Для кого декларування доходів є обов’язковим, про необхідність декларування іноземних доходів та спадщини, про терміни сплати податкових зобов’язань, про терміни і способи подання декларації та хто може скористатися правом на податкову знижку.

На завершення заходу, учні подякували працівникам податкової за цікаву зустріч та позитивні враження, а також зробили фото на пам’ять., інформує ДПС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини