Нова спецтехніка, ремонти у закладах освіти та освітлення вулиць: що нового в ОТГ
У менському дитячому садочку «Сонечко» за кошти місцевого бюджету оновили приміщення харчоблоку: стіни й підлогу виклали новим кахлем, відремонтували стелю тощо.
До речі, минулого року за рахунок ДФРР (на умовах співфінансування) здійснили енергоефективну реновацію цього закладу: утеплили приміщення, дах і цоколь, прочистили систему опалення, замінили вікна і двері на енергозберігаючі, встановили нову сучасну вентиляційну систему у харчоблоці та пральні.
На завершальній стадії у менській гімназії будівництво футбольного майданчика зі штучним покриттям.
У Коропі за рахунок державної субвенції ведуться ремонти у школі (замінюють покрівлю у блоці молодших класів) та будинку культури (оновлюють глядацьку залу).
Автопарк комунальної техніки Корюківської ОТГ поповнив сміттєвоз з навісним обладнанням.
У Козельці проводять реконструкцію вуличного освітлення.
У Лосинівській ОТГ стартував проєкт «Перлина громади», що реалізується в рамках ініціативи «Розвиток громад, що заснований на правах людини» (за підтримки Міністерства закордонних справ Данії). У планах — провести низку творчих, просвітницьких та навчальних заходів задля інтеграції соціально вразливих груп населення у життя громади, підвищення рівня толерантності місцевих жителів та обізнаності в сфері прав людини.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.