До судів направлено кримінальні справи по 10 злочинах
Податкова міліція це спеціальні підрозділи, які займаються боротьбою з податковими правопорушеннями. Вона діє у складі відповідних органів державної податкової служби і здійснює контроль за додержанням податкового законодавства України.
До її повноважень належать: запобігання злочинів, їх розкриття і розслідування у сфері податкового законодавства, розшук платників, які ухиляються від сплати податків, інших платежів, запобігання корупції в органах державної податкової служби та виявлення її законів, забезпечення безпеки діяльності працівників органів державної податкової служби, захисту їх від протиправних посягань, пов'язаних з виконанням службових обов'язків.
Протягом січня - серпня поточного року податковою міліцією міста виявлено 35 злочинів (з них 30 - тяжких). Забезпечено надходження до бюджету коштів на суму понад 49 млн. грн.
До судів направлено кримінальні справи по 10 злочинах (3 про ухилення від сплати податків, з яких 1 - за ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України).
З незаконного обігу вилучено товарів на загальну суму понад 4,3 млн. грн., у т.ч. спирту - 587,4 тис. грн., лікеро-горілчаних напоїв - 253 тис. грн., тютюнових виробів - понад 55 тис. грн. та інші товари народного вжитку.
Виявлено 18 фактів необґрунтованої заявки на відшкодування ПДВ на суму понад 3,6 млн. грн.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression