До 4 років 6 місяців позбавлення волі засуджено чоловіка за пограбування
Під час судового розгляду прокурором Чернігівської місцевої прокуратури доведено, що 22.10.2018, у вечірній час, місцевий житель, знаходячись в приміщенні кухні власної квартири, розташованої в одному з будинків по проспекту Миру у м. Чернігові, у ході розпивання спиртних напоїв зірвав з шиї свого гостя золотий ланцюжок із хрестиком загальною вартістю майже 10 тисяч гривень.
В судовому засіданні обвинувачений вину згідно пред’явленого обвинувачення не визнав, зазначивши, що золоті прикраси він знайшов біля свого помешкання на підлозі.
Відомо, що раніше чоловік вже засуджувався за злочини майнового характеру, а востаннє звільнився з місць позбавлення волі лише наприкінці травня 2018 року.
Стороною обвинувачення суду надано беззаперечні докази вини останнього. Враховуючи ставлення обвинуваченого до вчиненого злочину, а також його скоєння в стані алкогольного сп’яніння, вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 18.11.2019 грабіжника засуджено за ч. 2 ст. 186 КК України до покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.