Голова Чернігівської ОДА проінспектував державний кордон
Андрій Прокопенко спільно з начальником Управління Служби безпеки України в області Юрієм Гончаровим, очільником Чернігівського прикордонного загону полковником Сергієм Тиркаловим, начальником відділу прикордонної служби «Гірськ» Василем Бойком провели рейд у зоні відповідальності Чернігівського прикордонного загону Північного регіонального управління.
Разом з військовими Андрій Прокопенко проїхав уздовж державного кордону, побував на місці тимчасового несення служби «Клюси». Там оглянув інженерно-технічне облаштування російсько-українського кордону: протитранспортні рови, огородження, приховані спостережні пости та вежі. Після цього зустрівся з особовим складом відділу прикордонної служби «Гірськ», що в Сновському районі.
Також Андрій Прокопенко побував на контрольному пості «Хрести» та прикордонному пункті пропуску «Сеньківка» Городнянського району. Тут голова ОДА ознайомився з матеріальною базою загону, технічними можливостями його діяльності.
Спілкуючись з військовими, Андрій Прокопенко зазначив, що забезпечення обороноздатності області, в тому числі охорони державного кордону, комплектування та розвитку ДПСУ мають увійти до числа першочергових завдань. Голова ОДА наголосив: «Прикордонна служба – це обличчя держави. Ви першими зустрічаєте гостей і, на жаль, ворогів. І ті, й інші мають розуміти, що цей форпост непохитний».
Довідково:
Чернігівський прикордонний загін Північного регіонального управління охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією та Республікою Білорусь протяжністю 459 км: в межах Новгород-Сіверського, Семенівського, Корюківського, Сновського, Городнянського, Ріпкинського та Чернігівського районів області. При цьому протяжність ділянок з Російською Федерацією складає 224 км.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.