Відкрито меморіальну дошку видатному ботаніку, досліднику і педагогу
7 жовтня відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки видатному ботаніку, досліднику, педагогу Мулярчуку Сисою Олександровичу.
Дана дошка була розроблена за сприянням директора Ніжинського краєзнавчого музею ім. Івана Спаського Геннадія Дудченка та депутата міської ради Володимира Мамедова та встановлена на будівлі за адресою: м.Ніжин, вул. Овдіївська, буд. № 1.
Мулярчук Сисой Олександрович(1897-1975) - викладач Ніжинського педінституту (НДУ ім. М.Гоголя), кандидат біологічних наук. Народився у селі Малі Балабайського повіту Волинської губернії. Навчався у сільській школі, Ніжинському інституті народної освіти (1925-1928); викладач хімії в медичному училищі м. Ніжин; навчався в аспірантурі Українського інституту рослинництва (м. Харків); зав. кафедри Лубенського педінституту (1936-1941). Під час Великої Вітчизняної війни був на окупованій території (м. Ніжин); викладач Ніжинського педінституту (1950).
В урочистостях взяли участь: директор Ніжинського краєзнавчого музею ім. Івана Спаського, депутат міської ради Геннадій Дудченко, представники управління культури Ніжинської міської ради, працвівники музею, рідні та студенти Сисоя Олександровича.
Багато добрих і теплих слів лунало про життєвий та професійний шлях видатного ботаніка від його рідних та студентів.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.