Упродовж минулого тижня рятувальники 90 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій та надання допомоги громадянам
Упродовж минулого тижня з 28 жовтня по 04 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 188 чоловік особового складу, 59 одиниць основної та спеціальної техніки.
Вогнеборці ліквідували 73 пожежі, 2 з яких виникли на об'єктах різних форм власності, 25 в житловому секторі, 2 на транспорті, 5 інших та 39 в природних екологічних системах (1 загоряння торфу, 38 сухої трави та сміття). Площа, пройдена вогнем у природних екологічних системах склала понад 96 га. Під час пожеж одну особу травмовано.
29 жовтня ліквідовано пожежу на торфовищі біля с. Нові Боровичі Сновського району, що виникла 21 жовтня на загальній площі 6 га, а 31 жовтня ліквідовано загоряння покладів торфу біля с. Кривицьке Козелецького району, що виникло 29 жовтня на загальній площі у 1 га.
Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 5 разів залучалися до дій за призначенням. Знищено у встановленому порядку 30 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, зокрема 27 артилерійських снарядів калібром 45 мм, 1 артилерійський снаряд калібром 152 мм та 2 ручні гранати Ф-1.
Крім того, підрозділи Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 12 разів залучалися до надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт, повідомила УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.