Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 16:56:01

Перед судом постане місцевий житель за обвинуваченням у незаконному створенні "он-лайн кінотеатру"

31.10.2019   07:33Агенцiя

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2018-2019 років мешканець м. Чернігова, знаходячись у себе вдома, створив та у подальшому здійснював адміністрування комп’ютерною програмою, здатною здійснювати в мережі Інтернет пошук кінофільмів та забезпечувати можливість їх перегляду користувачами програми абсолютно безкоштовно.

Своїми неправомірними діями чоловік спричинив компанії-правовласнику вказаних кінофільмів збитки на суму понад 134 тисячі гривень.

В ході досудового розслідування зібрано достатньо доказів для повідомлення чоловіку обґрунтованої підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 176 КК України (порушення авторського права).

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні Чернігівською місцевою прокуратурою скеровано до суду для розгляду по суті.

У разі визнання чоловіка винним у вчиненні злочину, йому може загрожувати покарання у виді штрафу від 200 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправних робіт на строк до 2 років, або позбавлення волі на той самий строк, інформує Чернігівська місцева прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50

За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37

Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини