Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 04:21:46

На кордоні вилучені алкогольні напої

30.10.2019   08:20Агенцiя

Продовжуються спроби незаконного ввезення підакцизних товарів з Республіки Білорусь, що приймають систематичний характер.

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» спільною прикордонно-митною оглядовою групою в мікроавтобусі «Фольксваген», яким керував громадянин Республіки Білорусь, вилучено 26 літрів міцних алкогольних напоїв – 30 пляшок горілки та 11 пляшок віскі без акцизних марок.

За порушення митних правил правопорушник притягнутий до адміністративної відповідальності, а незаконні товари вилучені, інформує прес-служба прикордонного загону.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини