Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 грудня, 01:47:28

Робота для водіїв є …

29.10.2019   09:22Агенцiя

Про це йшлося під час зустрічі директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лідії Падалки з безробітними мешканцями Прилуцького району – водіями за професією, які мають всі водійські категорії, чималий досвід роботи, проте не можуть працевлаштуватися.

За словами фахівців Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості, проблема дійсно існує. Загалом на кінець жовтня в районі офіційно безробітними були 12 водіїв. Для них у базі даних налічувалось 15 актуальних вакансій від місцевих роботодавців.

Головною перепоною у працевлаштуванні чоловіки називають низьку заробітну плату та транспортну недоступність до місця роботи.

Під час спілкування Лідія Падалка орієнтувала безробітних на активний пошук шляхів вирішення проблеми.  Як один з варіантів, запропонувала  скористатися вакансіями з наданням житла по Україні.

Вона розповіла про тенденції та перспективи в галузі вантажних перевезень та навела приклади великих компаній, які забезпечують житлом при роботі вахтовим методом.

Отож по закінченню зустрічі шукачі роботи ознайомилися з пропозиціями вітчизняних роботодавців, які пропонують водіям житло та заробітні плати вище 10 000 грн., а саме: «Київшляхміст» (15000 грн), Автобусні парки м.Києва (до 15000 грн), ТОВ «ВІК БУД ТРЕЙД» м.Київ (15000), СТОВ «Старинська птахофабрика» Київська обл. м.Мирне (12000 грн), ФОП Солтіс Львівська обл. (12000 грн), ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» Полтавська обл. (20300 грн.) тощо, повідомляє обласний центр зайнятості.

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини