Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 21:22:42

Засуджено зловмисника за нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть

29.10.2019   08:04Агенцiя

Як з’ясувалося у ході досудового розслідування, 25 січня обвинувачений в одній компанії з потерпілим вживали спирті напої в кафе у с. Синявка Менського району.

Під час раптово виниклої сварки чоловік вдарив свого товариша по голові, чим заподіяв йому тяжкі тілесні ушкодження.

З кафе потерпілого забрали його батьки, а наступного дня відвези сина до лікарні у зв’язку з погіршенням стану його здоров’я. Помер потерпілий в результаті отриманих тілесних ушкоджень 29 січня 2019 року в реанімаційному відділенні Менської центральної районної лікарні.

Відразу після цього чоловіку повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Його дії органом досудового розслідування кваліфіковано за ч. 2 ст. 121 КК України.

Наразі Менським районним судом Чернігівської області кримінальне провадження розглянуто по суті.

Суд визнав як обґрунтовані та достатні докази, надані прокурором.

Як результат, вироком суду обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні інкримінованого злочину та засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі. З урахуванням приєднання невідбутої частини покарання, остаточно призначено 8 років позбавлення волі.

До вступу вироку в законну силу обвинувачений перебуватиме під вартою. повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.