Призначено службове розслідування за фактом ДТП з поліцейським, який насмерть збив велосипедиста
18 жовтня бизько 10 вечора поблизу Сосниці поліцейський ГУНП в Чернігівській області насмерть збив велосипедиста. Сержант поліції перебував поза службою.
Він наїхав на велосипедиста 1964 року народження, який на неосвітленій частині дороги рухався в попутньому напрямку з правої сторони. Від отриманих травм велосипедист помер на місці аварії. Правоохоронець самостійно викликав поліцейських та швидку допомогу.
Результати освідування водія автомобіля показали, що він був тверезим.
Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за ознаками частини 2 статті 286 Кримінального кодексу України - порушення правил дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого.
Таке правопорушення передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з можливим позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Разом з цим керівництво ГУНП в Чернігівській області за вказаним фактом призначило проведення службового розслідування, повідомляє Сектор комунікації поліції Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.