В Чернігові вшанували пам'ять захисників Вітчизни
У День захисника України в Чернігові вшанували пам'ять захисників Вітчизни урочистим мітингом і покладанням квітів до Братської могили загиблих воїнів другої світової війни, Меморіальних стел загиблим учасникам ООС/АТО та Героям Небесної Сотні.

Участь у них взяли керівники міста та області, представники військивих підрозділів, ветеранських та інших громадських організацій, просто небайдужі чернігівці.
Пам'ять загиблих учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання. Після неї прозвучали Державний Гімн і військовий салют, інформує пресслужба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Фінансова підтримка для власників приватних будинків, постраждалих від агресії рф 09:17
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив чергове рішення про надання одноразової матеріальної допомоги з бюджету Чернігівської міської територіальної громади.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу палія, причетного до підпалу автомобілів в Прилуках 08:46
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування щодо 38-річного мешканця Прилук, причетного до підпалів транспортних засобів. Унаслідок його дій два легковики були повністю знищені вогнем, ще один — суттєво пошкоджений.
Відбулася загальноміська нарада з актуальних питань життєдіяльності Чернігова 17:13
24 червня 2025 року під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулася загальноміська нарада за участю керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради.
У Новгороді-Сіверському поліція задокументувала спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності 16:41
Співробітники Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили 23-річного водія легковика, який керував транспортом у нетверезому стані. За відмову від складання адміністративного протоколу правопорушник пропонував поліцейським неправомірну вигоду в сумі 400 доларів США.